De locatie
Onze locatie is direct aan het strand van het rustige badplaatje Kantia op de Peloponnesus in Griekenland. Hotel “Zoom” is een heerlijke plek voor de zomerworkshops. Gelegen aan de rand Kantia, biedt het hotel rust en alle ruimte om lekker te ontspannen
In het hotelcomplex zijn er 2 gebouwen: Zoom Original en Zoom New. We beschikken hier over fijne kamers, allemaal voorzien van airco, tv, kitchenette, badkamer en een balkon met zeezicht. De appartementen in Zoom New zijn iets ruimer, hebben een ligbad en hebben direct uitzicht op het strand.
De twee-kamer appartementen bevinden zich in gebouw “Penny”, op ca. 200m van Zoom.
Wij serveren de maaltijden voor het hotel op het grote terras met uitzicht over zee. De workshops vinden plaats in de tuin van het hotel in de schaduw van pijnbomen, druivenranken, citroen- en vijgenbomen.
Het strand direct voor de deur biedt de mogelijkheid om op elk moment van de dag een verkwikkende duik te nemen. De zee is gemakkelijk toegankelijk en het strand is voorzien van parasols en ligbedden.
Achter het hotel is er een grote tuin met veel bomen en voldoende ruimte en schaduw om onze workshops te geven
In het dorpje zijn er twee tavena’s en twee beachbars aan het strand. Er is ook een bakker en en kleine supermarkt.

